Założyciele

Do not think that what is hard for you to master is humanly impossible; and if it is humanly possible, consider it to be within your reach.

Marcus Aurelius

Polski Instytut Rachunkowości i Podatków we Wrocławiu Spółka z o.o. jest spółką doradztwa podatkowego z siedzibą we Wrocławiu, wpisaną na listę spółek doradztwa prowadzą przez Krajową Radę Doradców Podatkowych. Założyciele spółki posiadają szerokie doświadczenie w obszarze podatków i prawa zdobyte w realizowanych projektach doradczych, szkoleniowych oraz finansowych.

Prezes Zarządu Tomasz Gzela- z wykształcenia prawnik, posiadający ponad 25 letnie doświadczenie w pracy w organach skarbowych oraz jako szkoleniowiec z dziedzin prawa publicznego jak również postępowań karnoskarbowych i egzekucyjnych. Specjalizuje się w tematyce prawa dewizowego oraz przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Jego wiedza ekspercka w tych dziedzinach jest ceniona przez przedsiębiorców z różnych branż i sektorów w gospodarce. Doradza salonom samochodowym, kantorom, instytucjom pożyczkowym oraz kancelarią prawnym i notarialnym oraz biurom rachunkowym.

Wiceprezes Zarządu - dr Małgorzata Rzeszutek to doktor ekonomii oraz doradca podatkowy z ponad 15 letnim doświadczeniem w rachunkowości finansowej, praktyk księgowości oraz ekspert podatkowy specjalizujący się w tematyce VAT, cen transferowych, schematów podatkowych.

Jako szkoleniowiec prowadzi zajęcia w tematyce zmian podatkowych w VAT, PIT, CIT również podatków branżowych w dziedzinach takich jak podatki dla podmiotów medycznych, przedsiębiorstw komunalnych oraz podatek VAT dla samorządów.

Jako doradca przewodzi zespołowi doradców zajmujących się tworzeniem procedur dla firm w zakresie schematów podatkowych, należytej staranności, podatku u źródła, procedur centralizacyjnych i ich aktualizacji w JST.